Bu Blogda Ara

Fotoğrafım
Eskiden kanatlıydı dağlar.İstedikleri zaman uçar diledikleri yerlere konarlardı...... Toprak onların gidiş gelişlerinden öylesine sarsılıyor öylesine inliyordu ki Tanrı SUDRA toprağın haline acıdı ve dağların kanatlarını kesti; Kanatlar bulut oldu..... İşte bulutların dağlara koşması bundandır..... Kimbilir belkide senin bulutun çok yakınında yanıbaşındadır!!!

31 Aralık 2009 Perşembe

MUTLULUKLARLA DOLU İYİ SENELER OLSUN!!!!

Noel baba Kardanadam elele....


Seneler nasılda akıp gidiyor...
Otuz küsür yaşındayım yolun yarısı sayılır, nasıl geçti hiç anlamadım. Eskiler derdiki '''gençliğinizin kıymetini bilin''' göz açıp kapayıncaya kadar geçiveriyor zaman su misali. Gerçektende daha çocukluk yıllarımı dün gibi hatırlıyorum; büyük bir heyecanla beklerdik yılbaşını, bütün bir aile bir arada olacak, tombala, meyveler, kuruyemiş sohbetler ha birde televizyon programı tabi...o yaşlarda olmama rağmen dansözleri beklerdim çıkacakta oynayacağım diye halende öyle ya.
Şimdi o geçen güzel seneleri düşündükçe daha mı mutluyduk acaba? dertsiz tasasız sevdiklerimizin hepsi hayattayken; bazen düşünüyorumda hiç büyümeseydik ve zaman hiç ilerlemeseydi, o zamanlarda olsaydım ama yaşım şimdiki yaşda olsaydı sevdiklerimin hepsi yanımda, hayatta olmayanlar hayatta olurdu yine aynı neşeyle tombalalarımızı oynayıp, eğlenip hayatımız devam etseydi ama bunlar sadece hayaller ve keşkeler... Ne zamanı geri döndürebiliriz nede zamanı durdurabiliriz.
Bütün kötülüklerin, olumsuzlukların, sevgisizliklerin geride kaldığı eski yıla inatla, daha mutlu daha hayata bağlı, daha umut dolu bir yıla 2010 yılına sevdiklerimizle dostlarımızla beraber olmak dileği ile herkese ve bütün izleyen izlemeyen blog arkadaşlarıma ve pasaj dostlarıma yeni yıllar diliyorum.
SAĞLICAKLA KALIN...
YENİ YIL DİLEKLERİM
_Önce sağlık tabi
_Sonra sevdiklerim inşallah hep hayatta olur ve hep yanımda olur
_Eşim sevgili eşim destek vermeye çalışan ama zaman zamanda beni çıldırtan canım eşim seni çok seviyorum hep yanımda olasın
_Annem canım annem iyiki varsın iyiki yanımdasın senide çok seviyorum sağlığın sıhhattin hep yerinde olsun inşallah
_Ablacığım, enişteciğim sevgili yeğenlerim, sizleride çok seviyorum yeni sene '''zaten mutlusunuz allah nazarlardan saklasın''' sizede daha çok mutluluk getirsin, bol para hayırlı işler sağlık ve güzel bir ev getirsin
_Sevgili kardeşim ve eşi sizede hayırlı kazançlar ve sizede bir ev versin sizleride seviyorum
_Ve son olarak eşimin ailesine ve Emboş'uma tüm arkadaşlarıma da sağlık mutluluk getirsin
iyiki akrabamız çok değil yoksa hiç bitmezdi....
Hadi hoşçakalın

4 yorum:

noyumberry dedi ki...

Serrpilcim ne güzel dilekler onlar:)
hepimizin ailesini ve tüm sevdiklerini başından eksik etmesin
ben de annemin,kardeşlerimin
eşimin ve çocuklarımın her zaman başım da olmasını diliyorum :)
sağlıklı ve mutlu yıllar =)

serrpil dedi ki...

amin canım seninde dileklerin kabul olsun dileklerimle...

SerpiL dedi ki...

iyi seneler serpilciğim herşeyin gönlünce olacağı bir yıl diliyorum

serrpil dedi ki...

serpilcim canım benim sana ve ailenede mutlu yıllar olsun bu sene